تبلیغات در گوگل

آیا در گوگل هم می توان تبلیغ نمود؟ نحوه ی تبلیغات در گوگل چگونه است.هزینه ی تبلیغات در گوگل و نحوه ی محاسبه آن چگونه است؟ آیا تبلیغ گوگل برای تجارت من اثر بخش می باشد؟ ما می خواهیم در این بخش برای شما نحوی تبلیغ در گوگل را شرح دهیم.
به طور مثال در نظر بگیرد شما یک سایت فروش هاستینگ و خدمات سرور تاسیس نموده اید و می خواهید کاربرانی که در گوگل به دنبال کلمه ی هاست می باشند و یعنی خریدار و متقضی واقعی خرید می باشند را به سایت خود هدایت کنید قطعا این واقعیت را هم می دانید که سایت شما در بین هزاران سایت دیگر ممکن است توسط مخاطب دیده نشود و کاربر تنها صفحه ی اول و یا دوم گوگل را جستجو می کند.حال در نظر بگیرد که کاربر در گوگل کلمه ی هاست را  جستجو نموده است .شما با این صفحه مواجه می شود.کلیک کنید.اگر در تصویر دقت کرده باشید کادری زرد رنگ را مشخص نموده ایم. سایت هایی که با کادر زرد مشخص شده اند، با تبلیغات در گوگل در این مکان قرار گرفته اند. گوگل با اخذ هزینه، شما را به صفحه ی اول جستجوی خود و با کلماتی که شما تعریف نمودید می کند.
همان طور که می دانید برای آنکه یک سایت در صفحه های اول گوگل قرار گیرد و مخاطب را جذب کند شرایط بسیار پیچیده ایی حاکم است. رعایت قوانین سئو (مباحت اموزشی در سایت قرار گرفته است) ، مطالب پرمحتوا، رقبای شما بر سر این جایگاه، اعتبار سایت شما،.... ولی با تبلیغات در گوگل شما در این کورس رقابت قرار می گیرد. شما یک سری کلمات موسوم به کلمات کلیدی را تعیین می کنید و گوگل اگر کاربری این کلمات را جستجو کرد شما را در صف این نتایج نمایش می دهد. به مثال خود که کلمه هاست بود بر می گردیم. نتایج سایت های که گوگل برای شما نمایش می دهد 12,000,000 نتیجه است، که ممکن است سایت شما با فرض اینکه در زمینه ی هاست و ارائه خدمات ان فعال باشد مانند بسیاری از سایت های دیگر در صفحه های ابتدایی قرار نگیرد و بدین صورت کاربران با احتمال بسیار کمی با سایت شما برخورد می کنند.

حال چرا تبلیغ در گوگل؟

بر طبق امار بیش از 80 درصد کاربران برای رسیدن به مقصد خود در اینترنت از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند و محبوب ترین سایت دنیا و ایران گوگل می باشد. چرا گفته می شود تبلیغ در گوگل، تبلیغی هدفمند است؟ به طور مثال شما ارائه کننده ی خدمات هاستینگ و سرور هستید، شما کاربرانی را نیاز دارید که واقعا این خدمات را نیاز دارند با تعیین کلمات کلیدی مناسب از جمله ( هاست، هاست ابری، هاستینگ، هاست برتر .... ) می توانید به این موهم برسید به طوری که با جستجو در گوگل توسط کاربران سایت شما به انها معرفی شود.

گوگل چگونه سایت شما را نمایش خواهد داد؟

پیش نمایش تبلیغ در گوگل

پیشنمایش تبلیغ گوگل
عنوان تبلیغ: * حداکثر 25 کاراکتر
خط اول توضیحات تبلیغ: * حداکثر 35 کاراکتر
خط دوم توضیحات تبلیغ: * حداکثر 35 کاراکتر
آدرس نمایش داده شده حداکثر 35 کاراکتر
آدرس مقصد حداکثر 1024 کاراکتر

شیوه اول نمایش تبلیغ

عنوان تبلیغ
www.DomainAddress.com
خط اول توضیحات.خط دوم توضیحات

شیوه دوم نمایش تبلیغ

عنوان تبلیغ
www.DomainAddress.com
خط اول توضیحات
.خط دوم توضیحات

چطور در گوگل تبلیغ نمایم؟

شاید بدانید که بعضی از سرویس های اینترنتی برای کشور عزیزمان تحریم می باشد که از این جمله سرویس تبلیغ در گوگل (adwords) می باشد و گوگل اجزای تبلیغ مستقیم به کاربران ایرانی را نمی دهد و نکته ی دیگر نحوی پراخت هزینه است که باید با کارت های بین الملی از جمله viisacard یا mastercard باشد که برای کاربران ایرانی نیز محدودیت دارد.

نکات تبلیغ در گوگل

تخمین تقریبی هزینه هر کلیک
هزینه ی هر کلیک به عوامل زیادی بستگی دارد. که مهم ترین این عوامل کیفیت محتوای سایت شما و کیفیت کلمه است. محتوای سایت می باید با کلمه ای که می خواهید بر روی ان تبلیغ نمایید مطابقت داشته باشد و عامل دیگر کیفیت کلمه است ، در صورتی که شما روی کلمه ای تبلیغ می نمایید که تعداد افراد دیگر نیز روی ان تبلیغ می نمایند هزینه ی کلیک بالا می رود و برای نمایش در مکان های بهتر می باید هزینه ی هر کلیک بالاتر می رود و اگر هزینه را پایین انتخاب نمایید ممکن است تبلیغ شما همیشه نمایش داده نشود و یا در سمت راست جستجو قرار گیرد.(گاها هزینه ی کلیک پایین تر و نمایش کمتر ترجیح داده می شود.)

تکنولوژی ها و استراتژی های جدید تبلیغات را 
هر شنبه ساعت 9 درون ایمیل خود دریافت کنید

تماس با ما

کانون تبلیغاتی بانواز

A ایران، اصفهان، چهارباغ
مجتمع چهارباغ، طبقه 2، واحد 2

T031-36500538

T031-32244251